Wednesday, 6 June 2018

Przedwakacyjne porządki :)

Hejjj 💜

Ostatnio trochę nudzi mi się w domu, ponieważ jestem chora i przez tydzień nie chodzę do szkoły, więc postanowiłam zrobić porządek w mojej wiecznie zawalanej książkami szafce.
Myślę, że to dobry pomysł aby co jakiś czas odświeżyć ustawienie rzeczy i powywalać to czego się nie używa oraz w moim przypadku dużo zapisanych karteczek 😃. 
Ja sprzątanie zaczęłam od wyjęcia wszystkich rzeczy na podłogę i wytarcie w środku brudów, następnie rzeczy posegregowałam na trzy sterty do oddania, do wyrzucenia i oczywiście te które zostają, a potem po prostu bez większego przemyślenia wszystko poustawiałam.
Osobiście wole sprzątać czyt. układać w szufladach niż tego typu szafkach, bo po prostu mogę się trochę pobawić i jest to ciekawsze, o szufladach na pewno też coś będzie na tym blogu :) 
Na dole macie zdjęcia, niestety zapomniałam zrobić zdjęcie przed i przypomniało mi się dopiero wtedy kiedy już wyjęłam rzeczy na podłogę :D. (na zdjęciach szafka wyżej jest już posprzątana)


2 comments:

 1. ja zawsze robię porządki na ostatnią chwilę jak już dosłownie się wszystko "wylewa" xd obserwuję z miłą chęcią i zapraszam serdecznie do siebie:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Znam to kiedy jak otworzysz szafkę to coś na ciebie spada :D
   Na pewno zajrzę do ciebie :)

   Delete